O FIRMIE OGRZEWANIE KOMINKOWE WYDARZENIA PROJEKTY UNIJNE GALERIA KONTAKT

WYROBY ODLEWNI KORNAK


WKŁADY KOMINKOWE

WKŁADY DO AKUMULACJI

WKŁADY KOMINKOWE

PIECE WOLNOSTOJĄCE

CZĘŚCI ZAMIENNE

ŻELIWNE SŁUPKI DROGOWE

POZOSTAŁE ODLEWY


POLECAMY:Odlewnia żeliwa "KORNAK" zajmuje się produkcją odlewów żeliwnych od 1987 roku. Przez te wszystkie lata działalność zakładu związana była z ogrzewaniem. W początkowym okresie produkowaliśmy grzejniki żeliwne c.o.

Od 1990 roku najważniejszym produktem naszej firmy są żeliwne wkłady kominkowe, kasety i piece wolnostojące.

W roku 1994 wkłady kominkowe naszej firmy zostały nagrodzone Złotym Medalem na targach "INBUD'94" w Warszawie. W 2002 r. zostaliśmy laureatem IV edycji Konkursu "EUROPRODUKT". Wykorzystując innowacyjne rozwiązania konstrukcyjno–technologiczne wprowadziliśmy na rynek nową gamę wkładów kominkowych i wkładów piecowych pod marką Braseco. W 2012 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaprezentowaliśmy po raz pierwszy w Europie, panoramiczne wkłady kominkowe Braseco z dodatkową izolowaną komorą dopalania gazów, co pozwala na ustawienie na nich kanałów akumulacyjnych.

Braseco to połączenie wysokiej jakość i nowoczesnej stylistyki. Żeliwne wkłady kominkowe "KORNAK" i żeliwne wkłady piecowe „Braseco” są dostępne nie tylko w całej Polsce, ale także na Litwie,Słowacji w Niemczech, Czechach, Estonii czy Szwecji. Nasze wyroby posiadają certyfikat CE i są objęte 5-letnią gwarancją. Elementy wymienne (ruszt, płotek, deflektor) posiadają 1 rok gwarancji.
Szyby kominkowe nie są objęte gwarancją.

Od 2003 roku ofertę odlewni żeliwa rozszerzyliśmy o produkcję żeliwnych słupów drogowych.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KOMINKI POLSKIE.